Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2021 16:42
Destiny 2 Zawody Strażników
566V

Destiny 2 z Zawodami Strażników. Bungie szykuje graczy na darmowe wydarzenie

Od czasu do czasu pojawiają się plotki dotyczące kolejnych projektów Bungie, ale deweloperzy nie zmieniają planów i wciąż rozwijają Destiny 2. Gracze mogą szykować się na Zawody Strażników, dzięki którym ponownie przekonamy się, która klasa postaci jest najlepsza.

Od 20 kwietnia społeczność na serwerach Destiny 2 będą mogli uczestniczyć w Zawodach Strażników – śmiałkowie z całego świata zawalczą, by pokazać, że ich klasa jest lepsza. Bungie potwierdziło, że podczas specjalnych Igrzysk będzie obowiązywać zawieszenie broni z cesarzową Kombinatu Caiatl.

„Łowcy, Czarownicy i Tytani zmierzą się w wyzwaniach, w których ich odwaga, umiejętności i determinacja zostaną poddane próbie. W miarę kończenia kart pretendenta i zdobywania Triumfów w trakcie Zawodów Strażników, Strażnicy będą nagradzani laurami od Evy Levante.Każdy tydzień to nowa szansa, aby zostać uznanym za najlepszą klasę”.

Na Strażników ponownie czekają sowite nagrody – egzotyczny karabin maszynowy Prawowity następca wraz z katalizatorem, egzotyczny Wróbel, legendarne przedmioty klasowe, dwa emblematy i dwie barwy. Ponadto, w ofercie sklepu Eververse pojawi się nowy zestaw uniwersalnych zdobień Zawodów Strażników z błyszczącymi przedmiotami klasowymi, nowe zdobienie dla broni Prawowity następca, egzotyczne emotki i więcej.

Studio podkreśla, że gracze, którzy ukończą zadanie otwierające zawody, uzyskają również dostęp do Nagród Bungie, co umożliwi im zakupienie sportowej kurtki Zawodów Strażników. Jesli weźmiecie udział w ceremonii zamknięcia, to zgarniecie złotą przypinkę, upamiętniającą zwycięską klasę.

„Na koniec każdego tygodnia podczas ceremonii rozdania nagród każda z klas otrzyma złote, srebrne i brązowe aury, które utrzymają się przez cały następny tydzień. Zwycięska klasa zostanie uhonorowana podczas ceremonii zamknięcia Zawodów Strażników w dniach 7 – 9 maja. O jej zwycięstwie przez cały następny rok będzie przypominało wystawione w Wieży trofeum”.

Zawody Strażników to bezpłatne wydarzenie dla wszystkich graczy – ceremonie zamknięcia odbędą się w dniach 7-9 maja. Warto przypomnieć, że Bungie do 2025 roku zaoferuje graczom nowe IP.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2