Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.04.2021 12:07
Tormented Souls wygląda wspaniale na gameplayu. Ruszają zapisy do beta testów
1591V

Tormented Souls wygląda wspaniale na gameplayu. Ruszają zapisy do beta testów

Jeszcze w tym roku na rynek trafi Tormented Souls, czyli nowy horror od PQube. Wygląda na to, że będzie to bardzo mocna propozycja.

Już niedługo rozpoczną się beta testy Tormented Souls. W zabawie będą mogli wziąć udział posiadacze PC, którzy zostaną wybrani losowo spośród osób, które zarejestrują na oficjalnej stronie projektu. Testy mają potrwać w takiej ograniczonej formie od 21 kwietnia do 1 maja 2021 r.

Na opublikowanym gameplayu widać, że Tormented Souls ma duży potencjał - w szczególności dla fanów gier takich jak pierwsze odsłony Resident Evil, Alone in the Dark czy Silent Hill. Grafika jest przyjemna, loadingi błyskawiczne, a od całego projektu bije niepokojąca, przerażająca aura. Niestety deweloperzy wciąż nie podali jeszcze dokładnego terminu premiery Tormented Souls. Wiemy tylko, że tytuł zostanie wydany w 2021 r.

Wiadomo, że Tormented Souls nie trafi na PS4 i XOne (co może dziwić, bo tytuł szykowany jest również na Switch). Gra zostanie wydana na PS5, XSX/XSS, PC, XOne, Switch

Tagi: Dual Effect / Abstract Digital PQube Tormented Souls