Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2021 18:55
Resident Evil Village Lady
1048V

Resident Evil Showcase zaprezentuje nowy gameplay z Resident Evil Village. Oglądajcie z nami pokaz horroru

Jesteście gotowi na kolejne przerażające sceny z Lady Dimitrescu w roli głównej? Już dzisiaj odbędzie się drugi Resident Evil Showcase, podczas którego japońscy deweloperzy pokażą nowe ujęcia z Resident Evil Village. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Czy Lady Dimitrescu ponownie skradnie serca fanów serii Resident Evil i antagonistka Resident Evil Village sprawi, że jeszcze bardziej będziemy wyczekiwać na horror Capcomu? Przekonamy się już po 24:00. O tak nietypowej godzinie rozpocznie się drugi Resident Evil Showcase, podczas którego zobaczymy nowe ujęcia z horroru.

Twórcy zapowiedzieli prezentację rozgrywki, pokażą pewnie nowy zwiastun zapowiadający wydarzenia oraz powinni przedstawić szczegóły dotyczące drugiej demonstracji. Część graczy ma nadzieję, że fragment gry zostanie udostępniony jeszcze w nocy.

Resident Evil Showcase może być jedną z ostatnich szans, by spojrzeć na oczekiwany horror, ponieważ Resident Evil Village zadebiutuje już na początku maja. Twórcy w ostatnim czasie często dzielą się materiałami z pozycji – dzisiaj z samego rana pokazywaliśmy mechanikę polowania.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil Village