Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2021 17:22
Ken Follett's The Pillars of the Earth
1248V

5 gier za darmo od Epic Games. W przyszłym tygodniu pobierzemy Obcy Izolacja i Hand of Fate 2

Epic Games wciąż inwestuje dziesiątki milionów w Epic Games Store, ale gracze raczej nie mogą specjalnie narzekać. Już dzisiaj możecie pobrać za darmo pięć historii, a kolejne dwie, bardzo ciekawe gry pobierzemy w przyszłym tygodniu. Poznajcie szczegóły świetnej promocji.

Sporo ostatnio napisano na temat wielkich wydatków Epic Games na Epic Games Store, ale korporacja zakończyła kolejną rundę finansowania i może bez najmniejszego problemu kontynuować wielką promocję swojego sklepu. Już dzisiaj gracze mogą pobrać pięć gier:

To jednak oczywiście nie koniec, ponieważ już teraz zapowiedziano, że 22 kwietnia zainteresowani otrzymają Obcy Izolacja i Hand of Fate 2. Szczególnie warto zainteresować się tym pierwszym tytułem, ponieważ pozycja jest wciąż niedoścignionym wzorem. Alien to wyjątkowe IP, ale nadal nie otrzymaliśmy pozycji, która mogłaby zaoferować choć połowę emocji oferowanych przez Creative Assembly.

Z dzisiejszego zestawienia szczególnie polecam trylogię Deponii, ponieważ Daedalic Entertainment w tym wypadku oferuje bardzo przyjemne historie. Niemieckie studio zapewnia humorystyczne przygodówki z klasyczną rozgrywką point-and-click.

To oczywiście nie koniec promocji Epic Games, a w przyszłym tygodniu poznamy kolejne pozycje, które warto będzie wrzucić na cyfrową kupkę wstydu.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games

Tagi: epic games Epic Games Store promocja