Roger Żochowski Roger Żochowski 18.05.2012 11:40
Piątki z PS Vita: 3 pełne gry + 30 DLC!
1643V

Piątki z PS Vita: 3 pełne gry + 30 DLC!

Zapowiada się kolejny, tłusty Piątek z PS Vita. Tym razem oprócz standardowych 30 kodów na DLC do zgarnięcia czekają także trzy duże gry. Wszystkie szczegóły dzisiejszego polowania znajdziecie w rozwinięciu.

xxxxx

 

Na początek przypomnienie wszystkich zasad:
 

W każdy piątek do wygrania czekają na Was gry na PS Vita.


Tym razem będzie to 30 kodów DLC oraz trzy pełne gry. Kody na DLC będziemy rozdawać co godzinę, w newsie, który pojawi się dzisiaj na PPE o godzinie 13:00. Obowiązuje tu zasada, kto pierwszy - ten lepszy. Kody widoczne w treści niusa będą do Waszej dyspozycji - kto pierwszy wykorzysta dany kod w PSN, ten zgarnie zawartość.


W przypadku dużych gier zadanie jest już nieco trudniejsze. Waszym celem będzie odnalezienie w treści wybranego newsa na PPE wizerunku Sackboya (takiego jak na obrazku obok) zdradzającego hasło dnia. Hasło należy jak najszybciej przesłać na maila konkurs@psxextreme.pl (w temacie wpisujemy "Piątki z PS Vita + hasło") - pierwszy prawidłowy mail wygrywa pełną grę, a o zwycięzcy poinformujemy w treści newsa. Weźcie jednak pod uwagę, że Sackboy może pojawić się w dowolnych newsach z piątku (także tych wcześniejszych).


Trzeba być więc czujnym, bowiem w dniu dzisiejszym Sackboye będą dwa, gry do wygrania trzy, a co za tym idzie dwa hasła dnia.

 


30 x DLC do Motorstorm RC


W dniu dzisiejszym do zgarnięcia czeka 30 kodów na DLC do Motorstorm RC o nazwie "Pojazdy dla psotników - zestaw 1". Przypominam, że stosowny news, w którym będziemy rozdawać kody, pojawi się na PPE o godzinie 13:00.

 

 

2 x kod na pełną wersję Super Stardust Delta!


Waszym drugim celem jest jak co tydzień odnalezienie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku Sackboya, który poda Wam "hasło dnia". Pierwsze dwie osoby, które prześlą je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzony pełną wersją gry Super Stardust Delta.


Strzelaj jak szalony w tej wciągającej grze, gdzie jeden błędny ruch może być tym ostatnim.

  • Twórz niesamowite czarne dziury, korzystając z ekranu dotykowego, rozwalaj asteroidy na kawałki za pomocą drążków analogowych, wywołuj niszczące fale wstrząsowe przy użyciu rozgrywki sterowanej ruchem.
  • Ciesz się klasycznymi trybami rozgrywki znanymi z Super Stardust HD i Super Stardust Portable, a także nowymi trybami dostępnymi wyłącznie w NGP.
  • Dotrzyj na szczyty tabeli liderów za pośrednictwem PlayStation Network.

 

 

Kod na pełną wersję Unit 13!

 

Dzisiaj wyjątkowo macie jeszcze trzeci cel. Odnalezienie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku drugiego Sackboya, który poda Wam "drugie hasło dnia". Ten kto pierwszy prześle je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzony pełną wersją gry Unit 13. Jak zapewne zauważyliście w poprzednich odsłonach Piątków z PS Vita, hasło zawsze powiązane jest z w jakiś sposób z daną produkcją, więc bez problemu odgadniecie jakiej gry tyczy się hasło podane przez jednego z dwóch Szmaciaków. Powodzenia!


Witaj w Unit 13: elitarnym oddziale sił specjalnych.

  • Rozgrywaj scenariusze odzwierciedlające rzeczywiste wydarzenia znane z mediów, przenikając do najbardziej wymagających stref działań wojennych, w jakich może się znaleźć żołnierz.
  • Celuj, strzelaj i poruszaj się z niezwykłą precyzją dzięki dwóm drążkom analogowym systemu PlayStation Vita.
  • Dostosuj się do codziennie ulegających zmianie celów i zaproś towarzysza, by dołączył do bitwy dzięki łączności 3G i trybowi współpracy (Co-op Mode) dla dwóch graczy.

Tagi: konkurs piątki z vitą playstation vita Polska scep