Ninja Gaiden: Master Collection na dynamicznym i krwawym zwiastunie. Japończycy przedstawiają bohaterów

News
1336V
Ninja Gaiden: Master Collection na dynamicznym i krwawym zwiastunie. Japończycy przedstawiają bohaterów
Iza Łęcka | 14.04.2021, 08:11

Koei Tecmo przygotowuje się do premiery Ninja Gaiden: Master Collection, więc z tej okazji otrzymaliśmy możliwość spojrzenia na rozbudowany zwiastun kolekcji. Twórcy pokazują dynamiczne akcje, jednocześnie prezentując głównych bohaterów serii.

Ninja Gaiden: Master Collection to zestaw składający się z Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 oraz Ninja Gaiden 3 Razor's Edge. Pakiet szczególnie powinien zainteresować graczy, którzy od lat czekają na powrót tej wymagającej serii – w rozmowie z reżyserem dowiedzieliśmy się, że przygody nie będą łatwiejsze, a fani ponownie mogą szykować się na pojedynki, które przetestują ich umiejętności walki. Wcześniej przedstawialiśmy szczegóły dotyczące kolekcji, przyszedł jednak czas na pokaz zdolności wojowników.

Najnowszy zwiastun stanowi znakomitą próbkę Ninja Gaiden: Master Collection. Na materiale ukazani zostali bohaterowie podczas wielu efektownych i krwawych akcji – w trakcie zmagań będziemy systematycznie rozczłonkowywać wrogów. Nie ulega wątpliwości, że każda z prezentowanych postaci posiada swój unikalny styl walki i bronie, co niezwykle pozytywnie wpływa na urozmaicenie gry.

"Ninja Gaiden: Master Collection łączy Ryu Hayabusę i cztery kultowe postacie kobiece w epickiej grze pełnej emocjonujących walk. Ayane, Rachel, Momiji i Kasumi pomagają Hayabusie w niektórych najbardziej żywiołowych walkach".

Ninja Gaiden: Master Collection zadebiutuje 10 czerwca. Zestaw trzech gier został wyceniony na 169 zł, jednak klienci mogą również zdecydować się na wydanie Deluxe, które kosztuje 209 zł.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych