Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.04.2021 10:39
Enlisted. Efektowny zwiastun zachęca do walki. Test framerate'u na Xbox Series X|S
861V

Enlisted. Efektowny zwiastun zachęca do walki. Test framerate'u na Xbox Series X|S

Otwarte beta testy Enlisted trwają w najlepsze. Twórcy tej realistycznej strzelaniny FPP zachęcają nas do sprawdzenia gameplayu z tej pozycji free-to-play.

Po uruchomieniu bety Enlisted na PS5, XSX/XSS i PC deweloperzy ze studia Gaijin Entertainment (twórcy War Thunder) przygotowali świeży zwiastun, zagrzewający nas do walki w realiach II Wojny Światowej, oferowanej przez grę.

Jak tytuł radzi sobie na konsolach? Wygląda na to, że bardzo przyzwoicie - i to już teraz, w fazie publicznej bety. Na Xbox Series X gra zapewnia stabilne 60 fps nawet podczas największych bitewnych zadym. Trochę gorzej sytuacja wygląda na Xbox Series S, gdzie animacja potrafi zgubić kilka klatek animacji, spadając do ok. 50 fps. Porównanie framerate'u na obu nowych konsolach Microsoftu czeka na was poniżej. Kolejny filmik przedstawia wydanie gry z PlayStation 5.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy zakończą się beta testy Enlisted. Pewne jest natomiast to, że postępy wypracowane w trakcie bety (np. zdobywana waluta czy broń) zostaną zachowane na naszym koncie i będą dostępne już po pełnej premierze. Gra ma pozostać produkcją dystrybuowaną w formie free-to-play. Deweloperzy już teraz mówią, że wprowadzą nowe kampanie w najbliższych miesiącach i że będą mocno rozwijać całe Enlisted.Tagi: Darkflow Software Enlisted Gaijin Entertainment