Iza Łęcka Iza Łęcka 14.04.2021 08:50
Final Fantasy XIV PS5
781V

Nowe gry na PS4 i PS5 promowane przez Sony. Sprawdźcie nowości zmierzające na rynek

Japoński producent nie przestaje promować nowych propozycji debiutujących w najbliższym czasie. Redakcja brytyjskiego PlayStation opracowała najświeższe zestawienie, na którym widzimy między innymi Final Fantasy XIV stworzone z myślą o PS5.

W ostatnich dniach oddział brytyjskiego PlayStation zaprezentował nowe gry zmierzające na rynek – nie ulega wątpliwości, że na premiery największych tytułów nadal trzeba zaczekać, jednak już w tym tygodniu będziemy mogli zagrać w kilka interesujących tytułów.

PlayStation Access promuje ulepszone wydanie Final Fantasy XIV, które jest dostępne dla wszystkich graczy – jest to otwarta beta, dzięki której można przetestować liczne ulepszenia. W najbliższym czasie zadebiutują także SaGa Frontier Remastered, Super Meat Boy Forever oraz MLB The Show 21. Warto pamiętać, że pozycja San Diego Studio będzie również dostępna w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Obecnie rozpoczął się nowy etap Wiosennej Wyprzedaży na PlayStation Store, dzięki której sympatycy PlayStation mogą sięgnąć po kolejne propozycje w atrakcyjnych cenach – w zestawieniu uwzględniono wiele znanych marek. Pełną listę produkcji objętych promocją znajdziecie na naszym portalu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation 4 playstation 5 ps4 ps5 Sony