Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2021 21:18
Timesplitters 2
767V

Timesplitters 2 4K odblokowany w Homefront: The Revolution. Gracze zaprezentowali zestaw kodów

W Homefront: The Revolution faktycznie można zagrać w odświeżone wydanie Timesplitters 2. Gracze potrzebowali tylko kilku dni, by zdobyć niezbędne kody i móc zaprezentować je wszystkim zainteresowanym. Poznajcie szczegóły.

W połowie tygodnia wspominałem na portalu o ciekawej historii – twórcy Homefront: The Revolution wrzucili do produkcji Timesplitters 2 oferujący rozgrywkę w 4K, ale by móc załączyć produkcje niezbędne są kody dostępu. Niestety, twórcy stracili dokument zawierający dane i z tego powodu sądzono, że ceniona przez wielu graczy strzelanka nigdy nie zostanie odblokowana.

Sprawą zajął się Lance McDonald, który potwierdził, że przez sześć godzin grał w „jedną z najgorszych gier”, by dostać się do automatów – to w nich ukryty jest Timesplitters 2. Następnie zainteresowany chciał wykorzystać inżynierię wsteczną, by odblokować kody, ale... Ktoś już je wrzucił na Twitter.

Okazało się, że dwa dni temu szczegóły zostały opublikowane na portalu społecznościowym, ale system je ukrył. Na szczęście udało się do nich dotrzeć i teraz gracze mogą zapoznać się z Timesplitters 2.

W Sieci pojawił się już pierwszy fragment tego odświeżenia:

Źródło: Twitter: manfightdragon

Tagi: Eidos Interactive Free Radical Design TimeSplitters 2