Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2021 17:28
3 out of 10: Season Two
678V

3 out of 10: Season Two za darmo. Wkrótce pobierzemy 5 gier

Już dzisiaj gracze mogą pobrać kolejną grę za darmo. Na liście od Epic Games pojawiło się 3 out of 10 Season Two, ale producent Fortnite zapowiedział również, że w następnym tygodniu zaoferuje wszystkim graczom aż pięć pozycji. Zainteresowani mogą szykować się na ciekawe historie.

Epic Games zaprasza graczy na pobranie 3 out of 10: Season Two. Gra właśnie debiutuje, więc nie możemy powiedzieć za wiele na temat jej jakości, ale warto wspomnieć, że jest to druga część humorystycznej przygodówki. Twórcy z Terrible Posture Games zapraszają na opowieść o studiu Shovelworks, które chce stworzyć grę – ich misją jest zapewnienie pozycji z oceną wyższą niż 3 na 10.

3 out of 10: Season Two – pobierz za darmo

Aktualna oferta będzie trwać do 15 kwietnia, a następnie entuzjaści rozgrywki na PC otrzymają dostęp do pięciu pozycji: Deponia, Chaos on Deponia, Goodbye Deponia (w ramach zestawu Deponia: The Complete Journey), Ken Follett's The Pillars of the Earth oraz The First Tree.

Już dawno nie mieliśmy sytuacji, by Epic Games oferował tak duży zestaw pozycji i na pewno pojawi się wielu chętnych, którzy zapoznają się z przygotowanymi historiami. Szczególnie warto spędzić czas przy wszystkich Deponiach, ponieważ to jest gruby zestaw ciekawych opowieści.

Pamiętajcie również o dużych promocjach w sklepach Sony oraz Microsoftu.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games

Tagi: 3 out of 10: Season Two Epic Games promocja za darmo