Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2021 14:59
Borderlands 3
462V

Borderlands 3: Director's Cut trafi na Nintendo Switcha? PEGI mogło zdradzić plany

PEGI oceniło najnowsze wydanie Borderlands 3 i niespodziewanie na liście platform pojawił się Nintendo Switch. Gearbox Software może spełnić marzenia fanów i zaproponować wielką przygodę na kolejnej platformie.

Borderlands 3 od premiery jest dostępne na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a twórcy przygotowali aktualizację, dzięki której produkcja wykorzystuje moc nowej generacji. Możemy jednak szykować się na nowe wydanie, ponieważ PEGI wspomina o wersji na Nintendo Switcha.

Standardowo takie przecieki są potwierdzane przez deweloperów lub wydawców w następnych miesiącach, ale trudno tak naprawdę powiedzieć, kiedy możemy oczekiwać nadejścia Borderlands 3: Director's Cut na sprzęt Nintendo.

Jeśli miałbym obstawiać, to powiedziałbym, że to Nintendo przedstawi Borderlands 3: Director's Cut na jednym ze swoich przyszłych Nintendo Directów. Identyczną sytuację widzieliśmy w przypadku trzech innych pozycji 2K – Borderlands Legendary Collection, XCOM 2 Collection oraz Bioshock: Collection.

Trzeba jednak zaznaczyć, że przynajmniej aktualnie Borderlands 3: Director's Cut jest dostępne na konsolach Sony, Microsoftu oraz na PC.

Borderlands 3 Switch PEGI

Źródło: https://pegi.info/search-pegi?q=Borderlands+3%3A+Director%27s+Cut

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software