Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2021 14:04
PS5 zetawy
3529V

PS5 wróciło do sprzedaży. Konsola w 3 zestawach

Gracze mogą ponownie sięgnąć po zestawy z PS5. Urządzenie powróciło do sklepów i zainteresowani mogą sięgnąć po pakiety z między innymi Marvel's Spider-Man Miles Morales oraz Demon's Souls. Sprawdźcie szczegóły.

Nadal nie możemy przewidzieć, kiedy PlayStation 5 będzie normalnie dostępne w Polsce. Urządzenie systematycznie pojawiają się w sklepach, ale firmy wykorzystują trudną sytuację przygotowując kolejne zestawy. Dzisiaj możemy sięgnąć po sprzęt od 2799 zł do aż 2979 zł.

Najbardziej interesująco wygląda pakiet z Marvel's Spider-Man Miles Morales oraz Demon's Souls, ponieważ w tym wypadku otrzymujemy jedną pozycję dostępną wyłącznie na PlayStation 5 oraz cross-generacyjną grę stworzoną przez wewnętrzne studio Sony. Oczywiście na PS5 możemy liczyć na znacznie lepsze efekty – między innymi ray tracing. Twórcy zadbali nawet o aktualizację, dzięki której przygoda działa w 60 fps z ulepszoną grafiką.

Trudno jednak powiedzieć, by oferty były szczególnie okazałe pod względem cen, jednak raczej nie możemy oczekiwać, by sytuacja poprawiła się w najbliższych miesiącach. Wiele na to wskazuje, że właśnie takie zestawy będą nadal trafiać do sklepów.

PS5 w 3 zestawach:

Źródło: NeoNet

Tagi: PlayStation playstation 5 PS5 Sony