Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2021 21:44
V z Cyberpunka 2077
2238V

Cyberpunk 2077 z prezentacją niedostępnych lokacji. Gracz odkrywa tereny

Od dawna wiemy, że Night City skrywa wiele tajemnic, a jeden z YouTuberów postanowił udokumentować wiele pozornie niedostępnych lokacji. Za pomocą modów gracz odkrywa kolejne miejscówki, a w swoim czasie w sprawie takich odkryć komentarz wydało CD Projekt RED.

Zaledwie kilka godzin temu informowaliśmy naszą społeczność o nowych dialogach odnalezionych w Cyberpunku 2077, a teraz redakcja Gamestar postanowiła pochylić się nad pozornie niedostępnymi miejscami w Night City.

YouTuber o pseudonimie TheRealMZP systematycznie wyrusza na poznanie miasta z Cyberpunka 2077 i pokazuje nowe lokacje. Jego praca jest o tyle interesująca, że gracz odnalazł kilka stacji metra, zagospodarowaną dzielnicę w Pacifice (z witrynami sklepowymi) oraz ogromną piwnicę pod mieszkaniem V – w tym miejscu można napotkać nawet NPC, a gracz może odnaleźć działające automaty oraz sprzęt do zebrania. Główny bohater prawdopodobnie powinien skorzystać z windy, by dostać się na ten teren, ale urządzenie zostało zablokowane – dopiero jeden z modów pozwala odblokować dostęp do lokacji.

Odkrycia są bardzo ciekawe, a w Sieci pojawiły się plotki, według których jest to wycięta zawartość lub pierwsze miejsca z przyszłych DLC. Jednak dziennikarze Gamestar podkreślają, że wcześniej CD Projekt RED potwierdził istotny szczegół – znalezione lokacje nie są częścią rozszerzeń, a po prostu to niedokończone miejscówki, które nie spełniły oczekiwań, więc zdecydowano się je porzucić. Jest to normalna sytuacja podczas procesu rozwijania pozycji – deweloperzy wielu tytułów w pewnym momencie rezygnują z niektórych planów i tak właśnie stało się z zaprezentowanymi terenami.

Źródło: https://www.gamestar.de/artikel/cyberpunk-2077-geschnittene-orte,3368535.html

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077