Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2021 15:23
Dziedzictwo Jowisza Netlix
1098V

Dziedzictwo Jowisza na pierwszym zwiastunie. Netflix prezentuje superbohaterską historię

Jedną z najważniejszych historii dla platformy Netflix w pierwszej połowie 2021 roku jest „Dziedzictwo Jowisza”. Opowieść przygotowana na podstawie komiksu Marka Millara otrzymała pełny zwiastun, który w ciekawy sposób zapowiada wydarzenia. Zobaczcie materiał.

7 maja odbędzie się premiera pierwszego sezonu serialu zatytułowanego „Dziedzictwo Jowisza”. Historia przedstawi widzom ciekawe wydarzenia – przez niemal sto lat pierwsze pokolenie superbohaterów strzegło bezpieczeństwa świata, ale teraz ich potomstwo muszą przejąć rolę i kontynuować walkę o spokojne jutro.

„Dziedzictwo Jowisza” zostało oparte na komiksie Marka Millara („Kick-Ass”, „Kingsman”), a w głównych bohaterów wcielą się Josh Duhamel (seria „Transformers”) oraz Leslie Bibb (seria „Iron Man”) – dwoje superbohaterskich rodziców muszą oddać przywództwo nowemu pokoleniu, które zostanie wrzucone na głęboką wodę.

Wcześniej Netflix zapowiedział wydarzenia przez teaser, ale w końcu możemy sprawdzić pełny zwiastun serialu, który potrafi zachęcić do propozycji. Na historię musimy zaczekać do przyszłego miesiąca, ale warto również sprawdzić kwietniową listę nowości, ponieważ na zestawieniu nie brakuje bardzo ciekawych tytułów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dziedzictwo Jowisza netflix serial trailer