Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2021 19:45
Star Wars Republic Commando
1259V

Nowe gry na PS5 i PS4 promowane przez Sony. Japończycy zachęcają do promocji i oferty PS Plus

Posiadacze japońskich platform nie mogą narzekać w tym tygodniu na brak ciekawych gier, a jednocześnie zainteresowani mogą już pobierać produkcje z kwietniowej oferty PS Plus. Sony zachęca także do promocji, w której znalazły się gry na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Już z samego rana informowaliśmy naszych czytelników o nowej ofercie PlayStation Plus, w ramach której gracze mogli pobrać Oddworld: Soulstorm. Gra jest już dostępna na PS5, PS4 i PC, ale tylko posiadacze nowej konsoli Sony pobiorą nowość w ramach abonamentu PS Plus.

Na liście znalazły się także Resident Evil Re:Verse oraz Star Wars Republic Commando – o sieciowej pozycji Capcomu wspominaliśmy po godzinie 8:00, bo choć testy wystartują dopiero pod koniec tygodnia, to jednak już teraz możemy ściągnąć niezbędne pliki.

Redakcja PlayStation Access pracująca na zlecenie brytyjskiego PlayStation przypomina o wszystkich grach z PS Plus, ale dodatkowo gracze powinni pamiętać o wciąż trwającej promocji. Sony w zeszłym tygodniu zaprosiło klientów na wielkie obniżki, dzięki którym możecie zaoszczędzić sporo pieniędzy. Pełną listę przecenionych tytułów znajdziecie na naszej stronie.

Można w zasadzie jedynie żałować, że Star Wars Republic Commando to nie jest pełne odświeżenie, a zwykły port. Ta gra zasługuje na znacznie więcej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: nowości PlayStation 4 playstation 5 playstation store PS Store ps4 PS5