Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.04.2021 17:19
far cry 6
1253V

Far Cry 6 żyje. Twórca prosi o cierpliwość i zapowiada "ekscytującą zawartość"

Jeden z twórców Far Cry 6 przerwał grobową ciszę i oznajmił, że fani Ubisoftu muszą dać zespołowi jeszcze trochę więcej czasu, aby ujawnić "ekscytującą zawartość".

Wedle pierwotnych założeń Ubisoftu, w Far Cry 6 powinniśmy grać już za lekko ponad miesiąc. Produkcja została w poprzednim roku przeniesiona z powodu chęci większego dopracowania gry - zresztą, podobną sytuację spotkało Prince of Persia: Piaski Czasu Remake.

Niestety, ale fani Far Cry muszą czekać na kolejne wieści dot. szóstej pełnoprawnej odsłony już kilka miesięcy. Cisza została przerwana przez Teda Timminsa, który odpowiedział jednemu z fanów, że odbiorcy muszą poczekać jeszcze trochę, przekazując jednocześnie, że będzie warto, bo Ubisoft ma wiele ekscytującej treści do przedstawienia swojej społeczności.

Kiedy nastąpi prezentacja Far Cry 6? Można z góry zakładać, że podczas tegorocznego Ubisoft Forward, które powinno odbyć się w nadchodzące lato. Wtedy także dowiedzieć coś więcej możemy się na temat wyżej wspomnianego remake'u Prince of Persia.

 

Źródło: https://gamingbolt.com/far-cry-6-developer-has-exciting-content-to-show-design-director

Tagi: Far Cry 6 Ubisoft