Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.04.2021 12:40
GRIT - Battle Royale dziki zachód
714V

Grit. Poznajcie nowe Battle Royale osadzone na Dzikim Zachodzie

Wielki szał na gry z gatunku Battle Royale wciąż trwa i pomimo relatywnego spadku popularności jego największych reprezentantów, wciąż jest to wielki tort, z którego wielu chciałoby wziąć coś dla siebie. Najnowszym kandydatem do tego miana ma zostać GRIT.

Ogłoszony właśnie GRIT ma być kolejnym niezależnym reprezentantem gatunku Battle Royale, w ramach którego największe triumfy święcą takie produkcje jak Fortnite, PUBG, Apex Legends czy też Call of Duty: Warzone.

Teraz ekipa GRIT Team postanowiła podzielić się z nami zwiastunem swojego wielkiego projektu osadzonego na tak popularnym ostatnimi czasy Dzikim Zachodzie. Na razie o samej produkcji wiadomo niewiele. Producenci ujawnili jedynie, że będziemy walczyć w standardowej formule 100 graczy na jednej sporej mapie, dostaniemy system perków, 20 broni do znalezienia na mapie oraz możliwość jazdy konnej po zaprojektowanym regionie.

Całość prezentuje się całkiem nieźle i czuć w tym bardzo obiecujący klimat. Już teraz możecie dodać grę do wishlisty na Steam i zapisać się na betę.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/04/wild-west-battle-royale-game-grit-announced-for-pc

Tagi: Battle Royale dziki zachód grit team grit