Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.04.2021 09:36
Cobra Kai. Komiczny opening anime. Netflix już zaczyna produkcję 4 sezonu i mówi o spin-offach
1120V

Cobra Kai. Komiczny opening anime. Netflix już zaczyna produkcję 4 sezonu i mówi o spin-offach

Cobra Kai jest obecnie jednym z największych hitów Netflixa. Nie dziwi zatem to, że platforma VOD regularnie przypomina o swojej produkcji.

Netflix postanowił przypomnieć nam o "Cobra Kai". Firma wykonała sekwencję otwierającą serial, tak jakby produkcja była japońską animacją. "To raczej nie jest zapowiedź anime Cobra Kai" - wyjaśnia platforma VOD pod swoim żartobliwym filmikiem.

Po opublikowanym niedawno 3 sezonie "Cobra Kai", który cieszy się cały czas ogromną popularnością, możemy być pewni, że Netflix już szykuje kolejne odcinki swojej produkcji. Ralph Macchio, który wcielił się w Daniela z serialu, zdradził, że Netflix planuje stworzenie kolejnych 3 sezonów. Już zaczęły się przygotowania do produkcji 4 sezonu, a scenarzysta Jon Hurwitz powiedział w ostatnich tygodniach, że premiery nowych odcinków możemy spodziewać się za ok. 12 miesięcy.

Netflix zaczął już nawet mówić o spin-offach marki.

"Mamy nadzieję naprawdę rozwinąć całe uniwersum "Karate Kida", tak by była to historia, którą będziemy dalej opowiadać - na różne sposoby" - powiedział Hayden Schlossberg, współtwórca "Cobra Kai".

Tagi: anime Cobra Kai humor Netflix