Iza Łęcka Iza Łęcka 22.03.2021 12:42
Battlefield 3
1005V

Battlefield 3 Battle Royale przygotowywane przez fanów. Gracze odświeżają produkcję DICE

Battlefield 3 ma najlepsze lata już dawno za sobą, jednak entuzjaści strzelania nie zapominają o produkcji z 2011 roku. Grupa sympatyków IP planuje udostępnić w tytule szwedzkiego zespołu nowy wariant rozgrywki, czyli zmagania Battle Royale.

W następnych miesiącach powinniśmy doczekać się prezentacji Battlefield 6, tymczasem wielbiciele serii nie zapominają o Battlefield 3. Czerpiąc ze sporego zainteresowania BR, grupa modderów KVN postanowiła stworzyć nieoficjalny tryb Battle Royale, jaki może ożywić strzelankę DICE.

Autorzy zaprezentowali pierwszy teaser oraz przedstawili szczegóły prac – do udostępnienia modyfikacji niezbędne będzie posiadanie pełnej gry w wersji Premium lub podstawki z DLC „End Game”.

Jak na razie nie została wskazana ostateczna data udostępnienia nieoficjalnego Battle Royale, bowiem nowy tryb jest wciąż w fazie tworzenia – wkrótce pojawi się opcja testowania wariantu, ale aktualnie zespół modderów potrzebuje wyłącznie czasu.

Przedstawiciele KVN wskazują, że w Battlefield 3 Battle Royale chcą zachować jak najwięcej podobieństw do oryginalnej pozycji, w tym znaną fizykę (zmieniono jedynie model swobodnego spadania z samolotu), klasyczne bronie (podzielone zostały na trzy poziomy), natomiast twórcy planują opracować system ożywiania, zdrowia, amunicji oraz pancerza – pamiętając, by uczestnicy doświadczyli klasycznych mechanik znanych z gier Battle Royale.

Źródło: https://mp1st.com/news/unofficial-battlefield-3-battle-royale-mod-gameplay-teaser-fires-out

Tagi: Battlefield Battlefield 3 DICE electronic arts