Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.03.2021 09:28
Hood: Outlaws & Legends zapowiada się coraz lepiej. Gameplayowy zwiastun wypełniony akcją
748V

Hood: Outlaws & Legends zapowiada się coraz lepiej. Gameplayowy zwiastun wypełniony akcją

Ostatnio mogliśmy sprawdzić sztandarową klasę postaci z Hood: Outlaws & Legends, czyli posługującego się łukiem rangera. Tym razem pora na kolejną specjalizację z tej obiecującej produkcji, utrzymanej w klimatach legendy o Robin Hoodzie.

Twórcy z Sumo Digital szykują dla nas sieciową zabawę, w której uczestniczyć będą 2 drużyny. Zadanie w trakcie tych batalii, utrzymanych w klimatach "robin hoodowych", jest proste: zabić strażników (motywy PvE) i zgarnąć złoto - jednocześnie walcząc z przeciwną drużyną graczy (dostajemy więc zabawę PvPvE).

Najświeższy materiał wideo z Hood: Outlaws & Legends prezentuje nową klasę bohatera, po filmikach o Rangerze i Hunterze. Chodzi tym razem o bardzo mocnego fizycznego i wytrzymałego Brawlera. Postać bazującą nie na skradaniu czy atakach dystansowych (chociaż ta profesja dysponuje też takimi opcjami), tylko na bezlitosnych i mocarnych atakach dwuręcznymi młotami bojowymi. 

Sprawdźcie przy okazji poprzednie materiały z coraz lepiej zapowiadającego się Hood: Outlaws & Legends (m.in. klasę Hunter). Gra trafi na rynek już 10 maja 2021 roku (3 dni wcześniej zagrają osoby, które skuszą się na preorder). Przed tym terminem odpalone zostaną beta testy - niestety wygląda na to, że tylko na PC.

Tagi: Focus Home Interactive Hood: Outlaws Hood: Outlaws & Legends Sumo Digital