Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2021 20:06
Necromunda: Hired Gun
1480V

Necromunda: Hired Gun na pierwszym zwiastunie. Wydawca potwierdza platformy i pokazuje grę w akcji

Nie musieliśmy długo czekać na prezentację Necromunda: Hired Gun. Focus Home Interactive zaprezentowało dzisiaj pierwszy zwiastun gry, która już wkrótce zadebiutuje na kilku platformach. Zobaczcie intensywny materiał.

Wczoraj miałem okazję zaprezentować na portalu Necromunda: Hired Gun, czyli najnowszą produkcję Streum On Studio. Wydawcą gry jest Focus Home Interactive i francuska firma mogła zostać zachęcona przez Microsoft do pokazu, więc już dzisiaj oglądamy pierwszy zwiastun gry.

Necromunda: Hired Gun zaoferuje wyłącznie kampanie dla pojedynczego gracza i właśnie ten element może sprawić, że propozycja zainteresuje szerokie grono odbiorców. Deweloperzy skupiają się wyłącznie na historii łowcy nagród, który będzie wykonywał kolejne zlecenie – najważniejszy jest dla niego duży zarobek.

Szczerze mówiąc pierwszy materiał wygląda pozytywnie. Jeszcze jest zbyt wcześnie, by wydawać ostateczne opinie o Necromunda: Hired Gun, ale to co zobaczyłem sprawiło, że chętnie zapoznam się z konkretną rozgrywką z tytułu.

Gra będzie dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One i PC, a premiera odbędzie się 1 czerwca.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Necromunda Hired Gun Necromunda: Hired Gun Streum On Studio