Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2021 14:11
Nintendo Switch Pro
4218V

Nintendo Switch Pro będzie potężniejszy od poprzednika? Pojawiły się przecieki o mocy i dacie premiery

Nintendo już wkrótce może zaprezentować nową wersję Nintendo Switcha. Jeśli najnowsze przecieki zostaną potwierdzone, to możemy oczekiwać, że na rynku pojawi się bardzo ciekawa platforma.

Redakcja Bloomberg kontynuuje swoje śledztwo dotyczące nowego Nintendo Switcha. Teraz najnowsze szczegóły zostały przedstawione jedynie subskrybentom, ale w Sieci zostały już ujawnione detale, które otrzymali dziennikarze.

Nintendo Switch Pro ma trafić na rynek pod koniec 2021 roku i Japończycy są podobno bardzo pewni swojego urządzenia – w okresie od września do grudnia gracze mają kupić 12 mln egzemplarzy ulepszonej konsoli.

Bloomberg wspomina, że według prognozy sprzedaży, cena Nintendo Switch Pro może być 20% wyższa od Nintendo Switcha. Sprzęt ma zaoferować nie tylko większy ekran OLED, ale będzie posiadał wydajność podobną do PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X.

Według dziennikarzy, jedną ze startowych pozycji będzie The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, która pewnie trafi na wszystkie wersje Nintendo Switcha, ale najlepiej będzie działać i wyglądać na edycji „Pro”.

Na rynku w okolicy premiery ma zadebiutować jeszcze kilka produkcji, które zachęcą graczy do zainwestowania w ulepszoną platformę.

Źródło: https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/m6xqzy/bloomberg_new_article_regarding_potential_new/

Tagi: Nintendo Nintendo Switch nintendo switch pro