Disco Elysium 2. Autorzy już mówią o chęci stworzenia kontynuacji. Darmowa aktualizacja Final Cut na PC

News
858V
Disco Elysium 2. Autorzy już mówią o chęci stworzenia kontynuacji. Darmowa aktualizacja Final Cut na PC
Bartosz Dawidowski | 18.03.2021, 09:48

Disco Elysium trafi na PS5 i PS4 już pod koniec marca. To jednak nie koniec atrakcji dla fanów nietuzinkowych RPG-ów.

W wywiadzie udzielonym serwisowi GamingBolt deweloperzy odpowiedzialni za zachwalane Disco Elysium przedstawili ciekawą wizję rozwoju dla stworzonego przez siebie uniwersum. Okazuje się, że ekipa ZA/UM nie ma zamiaru porzucać stworzonego przez siebie świata i już podkreśla, że jest zainteresowana stworzeniem kolejnych gier w marce Disco Elysium.

"Przyszłość pomieści więcej Elysium. Spędziliśmy całe lata na projektowaniu tego świata i jeszcze nie jesteśmy gotowi, by go opuścić. Martinaise to tylko mały wycinek Revachol. Z kolei Revachol to tylko pojedyncza stolica pośród wielu innych metropolii. Kto wie, gdzie zabierze nas przyszłość?" - powiedziała Helen Hindpere, mówiąc o możliwości stworzenia Disco Elysium 2.

Deweloperzy opowiedzieli również o nowych questach, dodawanych do wydania The Final Cut.

"Te misje są oddzielne od reszty gry; chcieliśmy mimo wszystko by te questy miały wpływ na główną linię fabularną. Fabuła w nich nie będzie się skupiać tylko na polityce - gracze podyskutują o tematach takich jak miłość, nadzieja, pieniądze i ambicje - w towarzystwie znanych już i nowych postaci" - zapowiedziała Hindpere.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że dla posiadaczy aktualnego, pecetowego wydania, edycja The Final Cut zostanie udostępniona za darmo w formie aktualizacji. Premiera odbędzie się równocześnie z premierą wersji konsolowej, czyli 30 marca 2021 r.

Źródło: https://www.gamepressure.com/newsroom/disco-elysium-follow-up-pretty-much-certain/z42f48 https://lowcygier.pl/darmowe/darmowy-upgrade-do-wersji-disco-elysium-the-final-cut-dla-posiadaczy-podstawki-na-pc/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych