Iza Łęcka Iza Łęcka 18.03.2021 10:55
GTA Online
2694V

GTA Online z nawet 82% szybszym wczytywaniem. Gracze chwalą krótkie loadingi

W Sieci pojawiają się kolejne opinie dotyczące najnowszej aktualizacji do GTA Online. Tytuł po patchu może wczytywać się nawet o 82% szybciej, co niezwykle pozytywnie wpływa na doświadczenie użytkowników.

Rockstar od lat rozwija GTA Online, jednak pomimo usprawnień, największym problemem gry są ekrany wczytywania. Niektórzy gracze, pragnąc dołączyć na serwer, musieli czekać nawet 6-7 minut. Ostatnio wspominaliśmy, że niedogodność naprawił jeden z fanów, który przygotował własny kod – deweloperzy skorzystali z jego pomysłu.

Patch wprowadzony przez Rockstar spowodował duże kłopoty w GTA 5 i GTA Online na konsolach, jednak okazuje się, że pomimo komplikacji, twórcom faktycznie udało się zredukować loadingi.

W Sieci pojawiają się kolejne porównania, które potwierdzają, że wczytywanie zostało w niektórych wypadkach skrócone nawet o 82% – z 2 minut i 16 sekund do 24 sekund. Kolejny gracz musiał czekać na dołączenie do rozgrywki 7 minut, tymczasem obecnie otrzymuje dostęp do gry po 1 minucie i 57 sekundach. W kolejnym przykładzie, zamiast 4-5 minut, zainteresowany wkracza na serwer po 1 minucie i 22 sekundach. Różnice najpewniej są zależne od sprzętu, nie ulega jednak wątpliwości, że rezultaty są znacznie korzystniejsze, co spotyka się z entuzjastycznymi reakcjami.

Poniżej możecie sprawdzić dwa materiały wideo, które dosadnie pokazują, że GTA Online i Grand Theft Auto V oferują aktualnie możliwość szybszego rozpoczęcia gry.

Źródło: https://www.reddit.com/r/gtaonline/comments/m67ygl/loading_times_have_finally_been_patched/

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North