Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2021 15:42
DOOM Eternal: The Ancient Gods Part Two
1075V

DOOM Eternal: The Ancient Gods Part Two na oficjalnym materiale. Twórcy szykują graczy na wielką prezentację

DOOM Eternal otrzymał pierwsze, fabularne rozszerzenie, ale deweloperzy jeszcze przed debiutem gry wspominali o przygotowaniu dwóch dodatków. Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszą zajawkę, która przygotowuje graczy na prezentację.

Doom Eternal to zdecydowanie jedna z najlepszych strzelanek poprzedniej generacji. Twórcy potwierdzili prace nad aktualizacją wykorzystującą moc PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, ale wciąż czekamy na ogłoszenie szczegółów łatki z datą premiery.

id Software chce jednak na dobry początek zaprosić graczy na drugie rozszerzenie i pokaz DOOM Eternal: The Ancient Gods Part Two odbędzie się jeszcze w tym tygodniu. Pełny zwiastun ze szczegółami debiutu zostanie opublikowany 17 marca.

Dzisiaj otrzymaliśmy tylko zajawkę, ale najwidoczniej Slayer może szykować się na prawdziwą jazdę bez trzymanki, która powinna ponownie wymęczyć największych fanów tego IP. Już pierwsze rozszerzenie charakteryzowało się wysokim poziomem trudności.

Warto przypomnieć, że ukończenie DOOM Eternal zajmuje 14 godzin (przeczytajcie naszą recenzję), a poznanie DOOM Eternal: The Ancient Gods Part One trwa około 5-6 godzin.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software