Iza Łęcka Iza Łęcka 15.03.2021 09:38
Liga sprawiedliwości Superman
2624V

Liga Sprawiedliwości na finalnym zwiastunie. Zack Snyder przygotowuje widzów do wielkiej premiery

Już w tym tygodniu na HBO Max i HBO GO zostanie udostępniona „Liga Sprawiedliwości” w wizji Zacka Snydera. Widzowie zobaczą odświeżony czterogodzinny film, który został zapowiedziany drugim klimatycznym zwiastunem.

Po wielomiesięcznej akcji zachęcającej Warner Bros. do zakończenia prac i wydania „Snyder Cut”, w tym tygodniu „Liga Sprawiedliwości” zostanie udostępniona na platformach streamingowych. Polscy widzowie zobaczą widowisko na HBO GO, a jego premiera została zaplanowana na 18 marca.

Zack Snyder otrzymał duży budżet na zaprezentowanie swojej wizji, którą przez kilka tygodni intensywnie reklamował rozmaitymi materiałami w mediach społecznościowych. Finalnym etapem kampanii promocyjnej jest drugi zwiastun, który pozwala przyjrzeć się zbliżającemu zagrożeniu oraz pokazuje wizerunki wszystkich superbohaterów. Na ujęciach nie brakuje znanych scen, jednak pamiętajmy, że „Liga Sprawiedliwości” dokończona przez Jossa Whedona trwała dwie godziny, natomiast propozycja Snydera zakończy się po 241 minutach i będzie podzielona na sześć rozdziałów.

Już wkrótce pojawią się pierwsze recenzje „Ligi Sprawiedliwości”, które odpowiedzą na pytanie, czy obraz stworzony przez znanego reżysera może obronić opowieść, która swego czasu zebrała mieszane opinie wśród krytyków. Warto przypomnieć, że wyprodukowanie pierwotnej wersji z 2017 roku pochłonęło gigantyczne 300 mln dolarów, natomiast dochód z biletów wyniósł tylko 657,9 mln dolarów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film HBO GO hbo max liga sprawiedliwości Liga Sprawiedliwości Snyder's Cut trailer zwiastun