Iza Łęcka Iza Łęcka 15.03.2021 08:18
Dying Light 2
1397V

Dying Light 2 bez daty premiery na zbliżającym się wydarzeniu. Techland chce „ułatwić czekanie”

Techland już w tym tygodniu przedstawi nowe informacje o Dying Light 2, jednak twórcy rozwiewają wszelkie nadzieje dotyczące przedstawienia daty premiery. Może to jedynie oznaczać, że debiut gry nie odbędzie się w najbliższej przyszłości.

 

W najbliższą środę odbędzie się istotne wydarzenie dla fanów Dying Light. Po miesiącach milczenia Techland w przedstawi nowe informacje dotyczące prac nad kontynuacją, choć nie możemy oczekiwać kompletu szczegółów zakończonych najbardziej wyczekiwaną nowiną o terminie debiutu.

Wrocławskie studio potwierdziło, że produkcja została zapowiedziana zbyt wcześniej i wiele na to wskazuje, że nie zadebiutuje w najbliższych miesiącach, gdyż na zbliżającym się pokazie nie poznamy daty premiery. Jak podał menadżer społeczności, studio chce nieco ułatwić oczekiwanie...

„Wy jako społeczność, lepiej zrozumiecie, co się dzieje i mam nadzieję, że to trochę ułatwi czekanie”.

Deweloperzy pragną przekazać nieco więcej wiadomości niż tylko enigmatyczne „prace idą gładko”, jednak pozycja potrzebuje jeszcze czasu. Wydaje się niezwykle prawdopodobne, że polski zespół zaplanował przedstawienie daty premiery na jednej z większych imprez – może podczas tegorocznego Summer Game Fest odbędzie się kolejny pokaz Dying Light 2, który ujawni ostateczne konkrety? Oczywiście są to wyłącznie przypuszczenia, choć pozostaje mieć nadzieję, że w środę Techland rozpocznie kampanię promocyjną i pozwoli bliżej poznać nowy tytuł.

Źródło: https://gamingbolt.com/dying-light-2-dev-update-wont-include-release-date

Tagi: data premiery Dying Light 2 pokaz Techland