Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.03.2021 09:30
Perfect Dark i Santa Monica
887V

Perfect Dark Remake dostanie mocną pomoc. Producentka z Santa Monica Studio zasili ekipę The Initiative

Wygląda na to, ze nadchodzący remake głośnego thrillera będzie bardzo dopieszczony - ekipę twórców właśnie zasiliła bardzo uznana producentka.

Perfect Dark (2022) to jedno z ważniejszych ogłoszeń, jakie przedstawiono podczas The Game Awards 2020, które odbyło się w grudniu ubiegłego roku. Niedługo potem mogliśmy czytać wywiad z twórcami, którzy już wtedy zapewniali, że zamierzają dostarczyć nam zupełnie nowych doznań, które może zapewnić moc nowej generacji konsol od Microsoftu.

I wygląda na to, że to nie przelewki, albowiem The Initiative rzeczywiście mocno się zbroi. Od miesięcy do ekipy studia dołączają znane i głośne nazwiska z branży gier, a teraz pojawiły się informacje o kolejnym. Zespół zasili teraz Rhonda Cox - niezwykle doświadczona producentka, która ma za sobą pond 16 lat pracy w branży. I bez wątpienia możemy mówić o naprawdę mocnym wzmocnieniu do prac przy Perfect Dark, czym sama jest zachwycona.

Rhonda Cox zaczęła swoją karierę w 2005 roku jako QA Tester przy grach jak Guitar Hero czy DJ Hero. Nieco później została producentką World of Warcraft w Blizzardzie, gdzie miała okazję pracować przez 8 długich lat. W 2018 zasiliła szeregi Respawn Entertainment, by pomóc przy Star Wars Jedi: Upadły zakon, a od 2019 działała w Santa Monica jako producentka do spraw gameplayu przy serii God of War.

Trzeba przyznać, że takie CV może robić wrażenie i pozostaje mieć nadzieję, że niezwykle bogate doświadczenie uda jej się przenieść na prace przy nadchodzącym tytule. Niestety wciąż nie znamy daty premiery remake'u, ale prawdopodobnie będzie to miało miejsce w 2022 roku.

Rhonda Cox - pożegnanie

Źródło: https://segmentnext.com/2021/03/12/sony-santa-monica-producer-the-initiative-senior-producer/

Tagi: Microsoft Perfect Dark (2022) The Initiative