Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.03.2021 09:02
Little Nightmares 2. Reklama Bandai Namco przypomina o wysokich ocenach z recenzji
429V

Little Nightmares 2. Reklama Bandai Namco przypomina o wysokich ocenach z recenzji

Bandai Namco postanowiło przypomnieć o najnowszej produkcji studia Tarsier. Little Nightmares 2 dorobiło się właśnie świeżej reklamy.

"Gracze wskazali w głosowaniu Little Nightmares II, jako najlepszą nową premierę z konsol PlayStation w lutym 2021 roku" - głosi opis filmiku, przygotowanego przez Bandai Namco. Wydawca postanowił pochwalić się w nowej reklamie mocnymi ocenami, jakie otrzymała najświeższa produkcja Tarsier Studios.

W materiale wideo cytowany jest m.in. serwis Gamingbible, który wystawił ocenę 9/10, portal The Digital Fix, który zdecydował się na 10/10 i MetroGaming, który wlepił grze 9/10. W większości recenzji faktycznie pojawiają się zachwyty nad mrocznym klimatem oferowanym przez Little Nightmares 2.

Horror zgarnął oceny w recenzjach na średnim poziomie 8,2/10 (średnia wyciągnięta z 69 dostępnych werdyktów wydania PS4). Nie wszyscy jednak zachwycili się nowym horrorem wydawanym prze Bandai Namco. Push Square, który postawiło 6/10 twierdzi, że gra oferuje kiepskie sterowanie, a sam gameplay jest czasami frustrujący. Z kolei Wccftech (ocena 6/10) podkreślało, że część pierwsza marki była znacznie ciekawsza i bardziej pomysłowa.

Naszą recenzję Little Nightmares 2 znajdziecie tutaj.

Tagi: Bandai Namco Little Nightmares II Tarsier Studios