Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2021 14:39
Diablo 2 Resurrected
3033V

Diablo 2 Resurrected z zabawnym materiałem. Twórcy potwierdzają dostęp do sekretnego poziomu

Twórcy Diablo 2 Resurrected nie mogą zapomnieć o wszystkich smaczkach przygotowanych lata temu przez Blizzard. W odświeżonym Diablo 2 nie zabraknie między innymi sekretnego poziomu i deweloperzy potwierdzili prace nad lokacją na zabawnym materiale.

Diablo 2 Resurrected ma zapewnić znany gameplay, ale twórcy zadbają o szereg ulepszeń, których zadaniem jest poprawienie doświadczenia graczy, a dodatkowo deweloperzy znacząco upiększą grę. W pozycji nie zabraknie między innymi Kostki Horadrimów, ale najwidoczniej możemy także szykować się na sekretny – krowi poziom.

„Nie ma żadnego filmu powyżej. Nie ma człowieka tworzącego muzykę dla poziomu, który nie istnieje. Rzeczywistość topi się w głębinach Piekła. Wszystko, co słyszysz, to tylko płomienie zniekształcające twoje ostatnie resztki rozsądku.”

Powyższe słowa znajdują się pod nowym materiałem na kanale Diablo, który został zatytułowany „Krowi Poziom to Kłamstwo”. Jak widać nawet deweloperzy nowego Diablo 2 dbają o takie ciekawe detale – w swoim czasie sporo mówiło się o krowim poziomie w kontekście Diablo 2, Diablo 3 i pewnie pojawią się na jego temat różne teorie w przypadku Diablo 4.

Vicarious Visions nie zapomina o drobnych detalach, które na pewno pozytywnie wpłyną na odbiór całego Diablo 2 Resurrected. Poniżej możecie posłuchać... Dewelopera przygotowującego odgłosy wydawane przez krowy?

Warto przypomnieć, że Diablo 2 ma zapewnić „najlepszą funkcję w historii”.

Źródło: Paweł- dzięki za link!

Tagi: blizzard Diablo Diablo 2 Diablo 2 Resurrected