Iza Łęcka Iza Łęcka 10.03.2021 12:29
Wonder Woman 1984
617V

Wonder Woman 1984 na Blu-ray i DVD już w kwietniu. Znamy szczegóły

Nowa przygoda Diany Prince już wkrótce zadebiutuje na Blu-ray i DVD. Galapagos przedstawiło datę premiery filmu, która może zainteresować widzów preferujących domowe seanse. Sprawdźcie szczegóły.

„Wonder Woman 1984” jest widowiskiem, które w pandemicznych realiach nie miało zbyt łatwego losu. To pierwsza z dużych produkcji wytwórni Warner Bros., która w USA trafiła jednocześnie na duży ekran i do serwisu VOD HBO Max, oraz film otwierający nowy rozdział w historii studia. W 2021 roku Warner Bros. zamierza wszystkie swoje produkcje udostępnić zgodnie z łączonym modelem – tego samego dnia filmy pojawią się w kinach (tam gdzie będzie to możliwe) oraz na platformie HBO Max. Po pierwszym weekendzie od premiery, nowa historia osadzona w kolorowych latach 80. została określona mianem „game-changera” ze względu na ogromną popularność na pirackich serwisach. 

W ostatnim czasie poznaliśmy datę debiutu nowej opowieści z Gal Gadot w roli głównej na HBO GO - „Wonder Woman 1984” wzbogaci ofertę usługi już 1 kwietnia i będzie dostępna z polskim dubbingiem. Widzów, którzy jednak nie subskrybują platformy HBO, a lubią posiadać filmy na fizycznych nośnikach, ucieszy fakt, że superbohaterskie widowisko znajdzie się także na Blu-ray i DVD już 23 kwietnia.

„Gal Gadot powraca jako Wonder Woman w nowej superprodukcji Patty Jenkins zatytułowanej „Wonder Woman 1984”. Film, w którym Diana, obdarzona supermocami Amazonka, ponownie staje do walki o przyszłość świata zadebiutuje na 4K Blu-ray, 4K Blu-ray Steelbook, Blu-ray Steelbook, Blu-ray i DVD już 23 kwietnia.”

Oprócz filmu w wydaniu Blu-ray znajdą się również dodatki specjalne: analiza scen, materiały zza kulis oraz materiał „Gal i Kirsten - przyjaźń i zabawa”, natomiast do wersji DVD dołączona zostanie analiza scen.

Źródło: Informacja prasowa: Galapagos

Tagi: blu-ray film Galapagos Wonder Woman 1984