Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.03.2021 16:00
Wedding Designer
719V

Wedding Designer. PlayWay rozkręca promocje "symulatora ślubów" - grę wypróbujemy za darmo

Rodzimy król symulatorów ponownie daje o sobie znać i tym razem przypomina o jednej z dawniej zapowiedzianych premier jaką ma być Wedding Designer. PlayWay pozwoli nam wypróbować swój hit za darmo.

Tworzony przez ekipę Forestlight Games Wedding Designer ma być produkcją o lekkim klimacie, gdzie jako pracownik biura organizującego śluby, będziemy pomagać różnym parom w przygotowaniach ich wyjątkowego dnia - zazwyczaj w jakichś nietypowych okolicznościach.

PlayWay planuje wydać ślubną produkcję w drugim kwartale tego roku z ewentualną możliwością lekkiej obsuwy na początek trzeciego kwartału. Zanim jednak będziemy mogli zakupić ich tytuł, przetestujemy go za darmo w ramach coraz częściej wydawanych na Steam Prologów - ten zaś planowany jest przez Forestlight Games na kwiecień.

We wspomnianym Prologu urządzimy ślub na typowej amerykańskiej farmie, jednakże w pełnej wersji czekać na nas będą takie atrakcje jak organizacja ślubu w jaskini, bazie kosmicznej, złomowisku czy też japońskim liceum.

Tytuł rodzimego Forestlight Games możecie dodać do listy życzeń Steam.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1405810/Wedding_Designer_Prologue/
https://biznes.newseria.pl/biuro-prasowe/gielda/karta-prologu-wedding,b1068830635

Tagi: ForestLight Games playway wedding designer