Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.03.2021 12:00
DIRT 5 i NBA2K21 za darmo
570V

DiRT 5 i NBA2K21 z darmowym weekendem na Steam. Mocne gry można sprawdzać do 8 marca

To, że co weekend na Steam pojawiają się darmowe gry do sprawdzenia przez trzy dni, nie jest żadną tajemnicą. Tym razem dostajemy jednak naprawdę mocne tytuły!

Darmowe gry to zawsze przyjemna sprawa - nawet, jeśli są to tylko pozycje, które możemy testować przez ograniczony czas. Można odnieść wrażenie, że to typu akcje są dziś czymś na wzór oferowanych czasem wersji demonstracyjnych, ale w nieco innym wydaniu. Cóż, czego by nie pisać - zazwyczaj są to świetne opcje, by zająć sobie leniwą końcówkę tygodnia.

I w ten weekend na platformie Valve możemy przetestować dwa naprawdę mocne tytuły - zupełnie od siebie różne, ale w podobnym stopniu angażujące. Pierwszym z nich jest DiRT 5, które cieszył się naprawdę dobrym przyjęciem (sprawdźcie naszą recenzję w tym miejscu), a drugim najnowsza odsłona koszykarskich zmagań, a więc NBA 2K21 (nasza opinia tutaj).

I trzeba przyznać, że to naprawdę mocne zestawienie! Obie pozycje możecie sprawdzić jeszcze przez najbliższe dwa dni, dodając je do biblioteki z poziomu podstron na platformie Valve. Jeśli więc macie wolny weekend i zastanawialiście się, w co grać, może warto dać szansę! Testować możemy do ósmego marca, a jeśli zdecydujemy się odpowiednio szybko, DiRT 5 i NBA 2K21 są obecnie w promocji!

Źródło: https://gamingbolt.com/nba-2k21-and-dirt-5-will-be-free-to-play-on-steam-until-march-8

Tagi: Codemasters dirt 5