Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.03.2021 09:23
Nintendo podsumowuje najważniejsze zapowiedzi na Switch z ostatnich tygodni
753V

Nintendo podsumowuje najważniejsze zapowiedzi na Switch z ostatnich tygodni

Wczoraj Nintendo prezentowało najważniejsze premiery na Switch w lutym. Teraz pora na materiał z serii Rewind, w którym japońska firma przypomina o najważniejszych zapowiedziach z ostatnich tygodni.

W lutym nie zabrakło ważnych zapowiedzi od Nintendo. Przede wszystkim doczekaliśmy się pierwszej, pełnej audycji Nintendo Direct od 2019 roku. W jej trakcie zapowiedziano 2 nowe postacie, które trafią do Super Smash Bros. Ultimate. Chodzi o Pyrę i Mythrę z genialnego Xenoblade Chronicles 2. Zawodniczki właśnie dołączają do walki i są częścią drugiego Fighters Passa z Super Smash Bros. Ultimate.

Nintendo przypomina w materiale wideo o innych niedawnych zapowiedziach - przede wszystkim o odświeżonym The Legend of Zelda: Skyward Sword i o Splatoon 3, które zmierzają na Switch. 

W lutym nie zabrakło też świeżych materiałów z New Pokemon Snap i przede wszystkim zapowiedzi remake'ów Pokemon Diamond i Pearl z Nintendo DS, w którym zwiedzimy region Sinnoh. Do premiery dojdzie w ostatnich tygodniach 2021 r. Zapowiedziano też RPG Akcji pt. Pokemon Legends: Arceus, które ma trafić na rynek na początku 2022 roku.

Kolejna z zapowiedzi z lutego to konwersja Apex Legends, popularnego Battle Royale free-to-play. Premiera wydania na Switch odbędzie się 9 marca. Crash Bandicoot 4 również niedługo (już 11 marca) wskoczy na Switch. Sprawdźcie przy okazji wczorajszy materiał, w którym Nintendo przypomniało o najważniejszych premierach z lutego na Switch.

Tagi: Nintendo nintendo switch Switch