Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2021 08:43
X-Meni w MCU
875V

X-Meni w MCU? Kevin Feige ma rozwijać reboot The Mutants

Marvel Cinematic Universe może w przyszłości spełnić marzenie wielu fanów, którzy od lat czekają, by X-Meni stanęli obok Avengersów. Według najnowszych przecieków, Kevin Feige rozpoczął wielki projekt zatytułowany „The Mutants”.

Disney kupił 20th Century Fox i tym samym korporacja otrzymała w swoje ręce wiele znanych i cenionych IP. Na liście znajdują się między innymi X-Meni i sympatycy superbohaterskich historii od dawna czekają na dołączenia Wolverine'a do MCU.

Jak wiemy twórcy z Marvel Cinematic Universe rozwijają teraz szereg dużych produkcji – na liście znajduje się „Deadpool 3”, który w pewien sposób łączy uniwersum X-Menów z Marvelem, ale redakcja The Illuminerdi otrzymała znacznie ciekawszą wiadomość.

Według informatorów, kolejnym wielkim projektem Kevina Feige'a jest wprowadzenie X-Menów do MCU i właśnie z tego powodu powstaje „fabularny film”, który będzie pełnym rebootem marki. Projekt otrzymał tymczasową nazwę „The Mutants”.

Na jakiekolwiek konkrety dotyczące produkcji będziemy musieli zaczekać, jednak dziennikarze The Illuminerdi są przekonani, że X-Meni trafią do Marvel Cinematic Universe i biorąc pod uwagę trudną sytuację po wydarzeniach z Thanosem, mogą odegrać bardzo ważną rolę w kształtowaniu kolejnej fazy.

Źródło: https://www.theilluminerdi.com/2021/03/04/the-mutants-exclusive/

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe MCU x-men