Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.03.2021 14:35
Calls Apple
643V

Calls od Apple. Korporacja szykuje nietypowy serial

Apple zapowiedziało nową produkcję, która nie będzie kolejnym typowym serialem lub następnym filmem. „Calls” ma składać się z kilku rozmów telefonicznych, ale przebieg wydarzeń wpłynie na odbiorców. Pierwszy zwiastun jest interesujący.

W następnych tygodniach widzowie Apple TV+ zapoznają się z między innymi „Cherry” oraz drugim sezonem „For All Mankind”, ale platforma potwierdziła kolejną produkcję, która zostanie udostępniona klientom w 2021 roku.

„Calls” nie zachwyci widzów wyjątkowymi scenami na ekranie, ponieważ cały serial został złożony z dziewięciu 12-minutowych rozmów telefonicznych, które mają zaskoczyć widzów i zapewnić im niespotykane wcześniej wrażenia. W tym wypadku to odbiorca ma tworzyć obraz w swojej głowie.

„Oparty na głośnym francuskim serialu o tej samej nazwie, Calls to przełomowe, wciągające doświadczenie telewizyjne, które w mistrzowski sposób wykorzystuje wyłącznie dźwięk i minimalną ilość abstrakcyjnych obrazów, aby opowiedzieć mrożące krew w żyłach historie”.

Opowieści zostały bardzo dobrze przyjęte w oryginale i Apple zamierza teraz za pomocą mocnych historii i odpowiednich aktorów zaprezentować „Calls” na swojej platformie. Dobrą próbką propozycji jest poniższy zwiastun, który przedstawia kilka fragmentów rozmów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apple Apple TV+ Calls zwiastun