Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2021 15:09
NBA 2K21 - Xbox Game Pass
1267V

NBA 2K21 zmierza do Xbox Game Pass. Microsoft odsłania karty marcowej oferty

Microsoft właśnie ujawnił pierwszą produkcję zmierzającą do Xbox Game Pass w marcu. Gracze mogą szykować się na NBA 2K21, które będzie dostępne na konsolach oraz urządzeniach mobilnych. Wkrótce powinniśmy poznać całe zestawienie na następne dwa tygodnie.

Microsoft powinien w najbliższych godzinach lub dniach przedstawić pierwszą listę gier dostępnych w ramach abonamentu Xbox Game Pass na marzec, ale zamiast zestawienia ujawniono jedną pozycję.

NBA 2K21 już jutro wyląduje w katalogu usługi i produkcja będzie dostępna na Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz urządzeniach mobilnych. W opublikowanej wiadomości na stronie amerykańskiej korporacji nie poznaliśmy szczegółów dotyczących wersji, ale bardzo możliwe, że w tym wypadku nie otrzymamy next-genowego wydania – firma wspomina o możliwości gry na dwóch generacjach, ale na XSX|S możemy włączyć pozycję przez zwykłą wsteczną kompatybilność.

Taką sytuację sugeruje odnośnik – Microsoft wspominając o NBA 2K21 odsyła do wersji z Xboksa One, która jest ulepszona dla Xboksa One X i można ją włączyć na Xboksach Series X|S. Na potwierdzenie musimy jednak zaczekać.

Warto jednak wspomnieć, że w ostatnich dniach znamy produkcję, która pod koniec marca trafi do Xbox Game Pass, a dodatkowo przedstawiono także gry, które w następnych dniach wypadną z usługi.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/03/03/nba-2k21-coming-soon-xbox-game-pass/

Tagi: 2K Games NBA 2K21 Visual Concepts Xbox Game Pass