Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.03.2021 09:16
Voyagers. Colin Farell na zwiastunie thrillera science fiction. Data premiery w kinach
1145V

Voyagers. Colin Farell na zwiastunie thrillera science fiction. Data premiery w kinach

Na naszym filmowym radarze majaczy kolejny ciekawy film science fiction. Chodzi tym razem o produkcję pt. "Voyagers", w której zobaczymy w akcji m.in. Colina Farella.

Lionsgate opublikowało trailer swojego thrillera science fiction pt. "Voyagers". W filmie prześledzimy losy świeżo upieczonych kosmonautów, którzy w trakcie długiej misji wykazują się niesubordynacją. Zamiast przestrzegać sztywnych reguł obowiązujących na statku kosmicznym wysłanym w celu założenia nowej kolonii na odległej planecie, załoga angażuje się w coraz bardziej rozpustne działania.

Jak widać po trailerze, "Voyagers" to nie typowe sci-fi z tematem przewodnim eksploracji kosmosu. Scenarzyści skupili się raczej na wpływie narkotyków na psychikę ludzi (wygląda na to, że załoga przyjmuje pewne substancje odurzające wbrew swojej woli). Takiego ujęcia tematu fantastyki popularnonaukowej chyba jeszcze nie widzieliśmy.

W filmie, który wyreżyserował Neil Burger (autor "The Illusionist", "Limitless", "Divergent") zobaczymy oprócz Colina Farella takich aktorów jak Tye Sheridan, Lily-Rose Depp, Fionn Whitehead i Isaac Hempstead Wright

"Voyagers" miało pojawić się w amerykańskich kinach już w listopadzie 2020 roku. W związku z panującą pandemią, doszło jednak do opóźnienia premiery. Film zobaczyć będzie można w amerykańskich kinach 9 kwietnia 2021 r. Nie wiadomo jeszcze, co z premierą w Polsce.

Tagi: film kino voyagers