Iza Łęcka Iza Łęcka 03.03.2021 11:13
Mortal Shell Enhanced Edition
1905V

Nowe gry na PS4 i PS5 reklamowane przez Sony. Firma zachęca do ulepszonych tytułów

Sony zachęca entuzjastów konsolowej rozgrywki do tytułów debiutujących w tym tygodniu na rynku. Gracze zapoznają się z między innymi usprawnionym Mortal Shell, a posiadacze PlayStation 5 mogą sprawdzić ulepszoną wersję Yakuza: Like A Dragon.

W marcu nie zabraknie interesujących pozycji zmierzających na PlayStation 4 i PlayStation 5, choć pierwszy tydzień miesiąca nie stoi pod znakiem wielu wyczekiwanych gier i wydaje się, że najlepsze dopiero przed nami. Jak co tydzień, redakcja brytyjskiego PlayStation pochyla się nad zestawieniem nowości.

W najbliższych dniach właściciele konsol Sony zagrają między innymi w Maquette (gra w PS Plus, która została już udostępniona do pobrania), dynamiczną platformówkę Sir Lovelot, Yakuza: Like A Dragon (wersja na PS5) oraz Mortal Shell: Enhanced Edition (ulepszona edycja).

Warto pamiętać, że Mortal Shell otrzyma bezpłatną aktualizację, więc wszyscy gracze korzystający obecnie z PS5 będą mogli zapoznać się z poprawionym wydaniem za darmo. Zmiany uwzględniają między innymi wykorzystanie funkcji pada DualSense oraz rozgrywkę w 4K przy 60 klatkach na sekundę. Zapowiada się znakomita okazja, by powrócić do wymagających walk lub sprawdzić mroczną grę, która debiutowała na rynku w zeszłym roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 playstation 5 ps4 ps5 sony