Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.03.2021 21:15
Lucyfer Maze
1488V

Lucyfer S6 (sezon 6) - Maze pokazuje swój drapieżny strój

Maze z Lucyfera pokazała swój kostium, któremu bliżej przyjrzeć będziemy mogli się już w szóstym sezonie serialu Netfliksa.

Tom Ellis jasno dał do zrozumienia, że nie zagra już więcej Króla Piekieł, co oznacza, że siódmy sezon Lucyfera na 99% nie powstanie. Aktorzy będą musieli dać czadu w prawdopodobnie finałowym, szóstym sezonie, nad którym prace już trwają - mimo tego, iż wciąż nie możemy obejrzeć drugiej połowy S5.

Lesley-Ann Brandt, aktorka wcielająca się w drapieżną Mazikeen, postać będącą wręcz aniołem stróżem tytułowego bohatera, pokazała na Instagramie swój jeden z głównych kostiumów - oczywiście nie zabrakło w nim ciemnych kolorów, jak i wysokich kozaków, czyli dwóch elementów wyróżniających Maze na tle innych. Na kolejnych fotografiach możemy obejrzeć także dwa inne stroje, lecz nie wyglądają one na takie, w których demon czułby się dobrze.

W swoim wpisie aktorka również podziękowała wszystkim, z którymi miała okazję współpracować w trakcie kręcenia scen do przebojowego, pokochanego przez posiadaczy Netfliksa Lucyfera, którego podróż zbliża się ogromnymi krokami ku końcowi. Aż trudno w to uwierzyć, że finałowy sezon pojawi się - prawdopodobnie - już w następnym roku.

Źródło: https://www.serialowa.pl/274404/lucyfer-sezon-6-kostiumy-maze/

Tagi: Lucyfer netflix sezon 5 sezon 6 sezon 7