Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.02.2021 11:30
God of War Ragnarok premiera
3166V

God of War Ragnarok nieprędko dostanie datę premiery? Cory Balrog przekazał, że gra będzie "gdy będzie gotowa"

Nie jest tajemnicą, że Cory Balrog bardzo chętnie i często korzysta ze swojego konta na Twitterze - tym razem postanowił użyć swoich zasięgów, by zaapelować o cierpliwość.

God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, o jakich powstawaniu obecnie wiemy. Nic dziwnego - prawie co tydzień dostajemy informacje, które nie pozwalają usiedzieć w miejscu. Musimy się jednak uzbroić w odpowiednie pokłady cierpliwości. Jeszcze jakiś czas temu można było mieć nadzieje, że ta zadebiutuje w tym roku - dziś mamy świadomość, że jest to wręcz niemożliwe.

Wczoraj natomiast, zapał postanowił nieco ostudzić doskonale znany twórca gier, Cory Balrog. Po wypowiedzi można wnioskować, iż jest nieco zmęczony ciągłym dostawaniem pytań o to, kiedy wreszcie pojawi się God of War: Ragnarok. Reżyser serii przekazał na Twitterze w dość wymowny sposób, że najlepiej będzie, jeśli fani uzbroją się w cierpliwość i przestaną dociekać:

Nie wiem, kto musi to usłyszeć (na pewno nie ja), ale... [gra pojawi się - przyp. red.] GDY. BĘDZIE. GOTOWA.

Zaufajcie, tak będzie najlepiej dla wszystkich.

Cóż, chyba nie można być zaskoczonym taką reakcją. W dobie pandemii i czasach, gdzie kolejne przesunięcia są czymś naturalnym, zdecydowanie lepiej jest po prostu poczekać, aż wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Nie ma chyba wątpliwości, że przyjemniej dostać datę premiery znienacka i ostatecznie, niż kilkukrotnie ją przekładać o kilka miesięcy.

Źródło: https://twitter.com/corybarlog/

Tagi: God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment