Iza Łęcka Iza Łęcka 26.02.2021 09:10
Halo Infinite na nowych ujęciach
1851V

Halo Infinite na nowych ujęciach. Gra 343 Industries może zachwycić?

343 Industries opublikowało nowe ujęcia z Halo Infinite. Część graczy zachwyca się produkcją zmierzającą na Xboksy Series X|S, Xboksy One i komputery osobiste, jednak pojawiają się opinie, według których tytuł nadal nie prezentuje oczekiwanej jakości. Zobaczcie materiały z gry.

Zgodnie z planami Microsoftu Halo Infinite zadebiutuje na rynku jesienią 2021 roku, a kolejne postępy 343 Industries będą systematycznie przedstawiane społeczności Xboksa. W najnowszym dzienniku pojawiły się ujęcia z rozgrywki, które pobudziły fanów uniwersum. Wielu graczy nie szczędzi pochwał o wykreowanym świecie, nie brakuje również pozytywnych opinii dotyczących efektów prac zespołu, chociaż część zainteresowanych strzelanką wspomina, że tytuł nadal nie wygląda jak next-genowe Halo.

Na materiałach widzimy jakość oprawy z PC, dokładnie z kampanii, więc możemy założyć, że właśnie tak w dniu premiery będzie prezentować się Halo Infinite na komputerach osobistych oraz Xboksie Series X. Na Xboksie One i Xboksie Series S powinniśmy spodziewać się nieco gorszej oprawy.

Twórcy opublikowali również grafiki ukazujące zmianę pory dnia – Halo Infinite zaoferuje otwarty świat, więc wskazane detale są niezbędne, by w 2021 roku zapewnić graczom najdogodniejsze wrażenia. Deweloperzy nie ukrywają, że stworzenie świata jest wyzwaniem.

"W Halo Infinite chcieliśmy powrócić do korzeni tej nowej przygody i stworzyć przyjemne wizualnie doświadczenie, które nie przytłacza niepotrzebną złożonością, gdzie przeważają czytelność i przejrzysta kompozycja artystyczna. Jest to nasza artystyczna interpretacja pięknego świata, w którym można istnieć - a nie coś, co opiera się wyłącznie na fotorealizmie. Oba cele były prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza w obliczu oczekiwań określających tytuł "next-genowym", ale dzięki niesamowitej współpracy zespołu, ciężkiej pracy i opiniom społeczności mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć coś, co wszyscy zaakceptują i docenią".

Co sądzicie o produkcji 343 Industries? Warto dodać, że Halo Infinite jest pozycją cross-platformową.

Halo Infinite - screeny - 1

Halo Infinite - screeny - 2

Halo Infinite - screeny - 3

Halo Infinite - screeny - 4

Halo Infinite przejścia dnia w noc

Źródło: https://www.halowaypoint.com/en-us/news/inside-infinite-february-2021

Tagi: 343 Industries Halo Infinite microsoft