Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2021 18:28
Outriders - People Can Fly
1622V

Outriders do wypróbowania za darmo. Pobierajcie duży fragment gry People Can Fly

People Can Fly zaprasza wszystkich graczy do sprawdzenia swojej najnowszej produkcji. Deweloperzy przygotowali duży wycinek gry, który odpowie na pytania – czy warto zainteresować się Outriders? Sprawdźcie zwiastun i szykujcie się do zabawy.

Wprowadzenie na rynek zupełnie nowej marki na pewno nie jest łatwe, ale People Can Fly ma plan. Deweloperzy przygotowali duże demo, które pozwoli graczom zapoznać się z samym początkiem historii Outriders. Zainteresowani mogą wypróbować wszystkie klasy oraz zagrać w kilku misjach – fabularnych oraz pobocznych.

Jesteście ciekawi, jak działa i wygląda Outriders? Pobierajcie demo na wszystkie platformy:

People Can Fly chce zapewnić graczom mnóstwo zabawy i pewnie znajdzie się wielu entuzjastów gatunku looter shooter, którzy zdecydują się sprawdzić tytuł. Teraz możemy Was zaprosić na najnowszy zwiastun oraz dodatkowo możecie zerknąć na nasz poradnik, gdzie przedstawiamy pierwsze informacje o grze.

Outriders to zdecydowanie największa pozycja People Can Fly, której warto dać szansę – to nas akurat nic nie kosztuje, a może się okazać, że z przyjemnością w kwietniu sprawdzicie pełną wersję produkcji.

[Aktualizacja #1]

Twórcy potwierdzają problemy z serwerami: 

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix