Roger Żochowski Roger Żochowski 10.05.2012 08:34
Dragon’s Dogma ma swojego Weapona
671V

Dragon’s Dogma ma swojego Weapona

Jeśli mieliście do czynienia z seria Final Fantasy, zapewne kojarzycie Weapony, ogromne stwory, których ubicie nie było łatwe. Okazuje się, że w Dragon’s Dogma również spotkamy takich kozaków, a co więcej, ubijemy ich... grupowo.

xxxxx

 

Tryb Ur-Dragon, bo o nim mowa, pozwoli graczom (wraz z ich pionkami) stawić czoła arcytrudnemu przeciwnikowi. Starcia będą odbywały się za pośrednictwem Sieci, mając charakter asynchroniczny. Oznacza to, że każda z grup będzie kolejno atakowała smoka, a zadane obrażenia zostaną zsumowane. Co więcej, aby ubić Ur-Dragon trzeba będzie podejść do walki wiele razy (jego HP będzie się stopniowo zmniejszało), aż do momentu, gdy jedna z grup dostanie szansę zadania ostatecznego ciosu.
 

Ekipa, której uda się ten wyczyn zostanie odpowiednio nagrodzona i wpisana na swoistą "Aleje Sław". Aby jednak i inni mieli szansę się wykazać, po zabiciu smoka zostanie on wskrzeszony, a zabawa rozpocznie się od nowa. Ponizej możecie zobaczyć stosowny trailer przybliżający Wam to, o czym napisałem wyżej.

 

Tagi: Capcom dragon's dogma