Rainbow Six Siege otrzyma cross-play i cross-progresję. Twórcy pracują nad nowościami

News
2273V
Rainbow Six Siege otrzyma cross-play i cross-progresję. Twórcy pracują nad nowościami
Wojciech Gruszczyk | 24.02.2021, 20:55

Deweloperzy Rainbow Six Siege pracują nad oczekiwaną rozbudową produkcji. Jean-Baptiste Halle potwierdził, że strzelanka Ubisoftu otrzyma nie tylko cross-play, ale gracze skorzystają również z cross-progresji.

Ubisoft zapowiedział już sporą rozbudowę Rainbow Six Siege, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec pozytywnych zmian przygotowywanych przez deweloperów. Twórcy wsłuchują się w opinie społeczności i chcą zaoferować graczom dwie oczekiwane od dawna funkcje.

Jean-Baptiste Halle podczas rozmowy z redakcją PC Gamer potwierdził, że deweloperzy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege pracują nad przygotowaniem cross-playu oraz cross-progresji, ale prawdopodobnie nie musimy się obawiać o zniszczenie balansu.

Dyrektor produkcji zaznaczył, że cross-play będzie świetną opcją „w sferze konsol”, ponieważ znacząco skróci czas oczekiwania na mecz w niektórych regionach – szczególnie problemem jest Azja, gdzie znacznie więcej graczy gra w Rainbow Six Siege na PlayStation.

Jest jeszcze za wcześnie, by prezentować ostateczne informacje, ale Jean-Baptiste Halle podkreślił, że jest sceptycznie nastawiony na połączenie konsol z PC. Twórcy widzą plusy oraz minusy, ale wszystkie szczegóły otrzymamy w późniejszym terminie.

Rainbow Six Siege ma być rozwijany jeszcze przez przynajmniej kilka lat, więc cross-play w obszarze samych konsol na pewno zostanie ciepło przyjęty przez wielu graczy.

Źródło: https://www.pcgamer.com/rainbow-six-siege-crossplay-cross-progression/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych