Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2021 15:42
The Last of Us - Pedro Pascal i Bella Ramsey
1137V

The Last of Us z Pedro Pascalem i Bellą Ramsey. Deepfake pokazuje aktorów w grze Nauhgty Dog

Pedro Pascal i Bella Ramsey pojawią się w serialu „The Last of Us”, ale gracze postanowili sprawdzić, jak aktorzy wyglądaliby w grze Naughty Dog. Technologia deepfake pozwoliła na przygotowanie ciekawej prezentacji.

Nie możemy liczyć na szybki pokaz Joela i Ellie od HBO, ale fani uniwersum Naughty Dog wciąż zaskakują kolejnymi projektami. Ostatnio mogliśmy spojrzeć na ciekawe materiały, a teraz wykorzystano deepfake do stworzenia bardzo ciekawej prezentacji.

Jak Pedro Pascal i Bella Ramsey wyglądaliby w produkcji Naughty Dog? Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę ciekawie. Nie wszyscy będą przekonani, ale pewnie musimy przygotować się na ten widok, ponieważ w produkcji HBO mogą pojawić się sceny, w których braliśmy udział podczas rozgrywki na PlayStation 3 lub PlayStation 4.

Akcja „The Last of Us” ma przedstawić w głównej mierze pierwszą przygodę Joela i Ellie, ale twórcy zadbają o dodatkowe wydarzenia, które w lepszy sposób mają nam przedstawić historię z kontynuacji.

HBO stanie przed trudnym zadaniem, ponieważ uniwersum The Last of Us ma wielu fanów na całym świecie, którzy będą zwracać uwagę na najdrobniejsze detale, by mieć pewność, że to IP zostało potraktowane z odpowiednim szacunkiem.

Źródło: https://www.gamesradar.com/the-last-of-us-fan-edits-pedro-pascal-and-bella-ramsey-into-in-game-cutscenes/

Tagi: bella ramsey HBO Pedro Pascal The Last of Us