Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.02.2021 09:21
Project Kato zaskakuje pierwszym gameplayem. Śliczna grafika w cyberpunkowym RPG Akcji
1841V

Project Kato zaskakuje pierwszym gameplayem. Śliczna grafika w cyberpunkowym RPG Akcji

Zespół ImagineDreams szykuje dla nas cyberpunkowego RPG-a Akcji pt. Project Kato. Dziś mamy okazję przyjrzeć się pierwszemu gameplayowi z tego przedsięwzięcia.

Jak na małą, niskobudżetową produkcję Project Kato wygląda zaskakująco dobrze. Tytuł wygląda bardzo ładnie pod względem graficznym (imponujące jest nie tylko wykonanie obiektów, ale też animacje głównego bohatera i jego oponentów). Ciekawy jest też ogólny klimat gry, której akcja rozgrywa się w wielkim, cyberpunkowym mieście.

Oprócz pierwszego, gameplayowego zwiastuna, poniżej czeka na was więcej sekwencji gameplayowych z Project Kato.

Główne atrakcje Project Kato według studia ImagineDreams:

  • Gigantyczni bossowie
  • Zróżnicowani przeciwnicy i broń
  • Rozbudowany system zdolności
  • Ekscytująca fabuła
  • Otwarty świat
  • Płynny gameplay i dynamuiczna, immersyjna akcja

"Project Kato jest RPG-iem Akcji singleplayer. Akcja rozgrywa się w cyberpunkowej kolonii, gdzie kontrolę przejęły maszyny, które przetwarzają ludzi w cybernetycznie zmodyfikowanych niewolników. Kato wyrusza w podróż, próbując poskładać do kupy to, co zostało z ludzkości. Szybko okazuje się, że maszyny popełniły najgorszy możliwy błąd: stworzyły swojego najgorszego wroga: "Kato".

Niestety nie wiadomo jeszcze, na jakie platformy zmierza Project Kato, ani jaki jest przybliżony termin wydania gry. Zespół ImagineDreams można wspierać finansowo poprzez Patreona.


Źródło: https://www.patreon.com/playkato

Tagi: