Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.02.2021 12:35
Demon Slayer PS4
606V

Demon Slayer na gameplayowych zwiastunach. Adaptacja rekordowego filmu

Największy hit w dziejach japońskiego kina służy jako kanwa dla nowej gry. Chodzi oczywiście o Demon Slayera, który dorobił się właśnie 2 świeżych zwiastunów.

Demon Slayer, który ostatnio wzbudził spore kontrowersje (fani zarzucają przesadne podobieństwa rozgrywki do marki Naruto Shippuden) doczekał się dzisiaj dwóch nowych, gameplayowych zwiastunów. 

Na trailerach możemy przyjrzeć się w akcji 2 zawodnikom z nadciągającej gry akcji, przygotowywanej przez studio CyberConnect2. Chodzi o Zenitsu Agatsumę i Inosuke Hashibirę. Bohaterami będziemy mogli pokierować w trybie Versus w Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Hinokami Keppuutan. Oprócz zwiastunów możecie rzucić okiem również na opublikowane wcześniej 7 minut gameplayu z trybu Versus.

Demon Slayer trafi na PS5, Xbox Series X, PS4, XOne i PC (Steam) w 2021 roku. Niestety nie znamy jeszcze dokładnego terminu premiery

Gra bazuje na niesamowicie popularnej mandzie/anime. Film animowany Demon Slayer stał się najbardziej kasową produkcją w historii japońskich kin - produkcja zarobiła nawet więcej, niż "Spirited Away". Więcej na temat tego niesamowitego sukcesu przeczytacie tutaj.Tagi: Aniplex CyberConnect2 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Hinokami Keppuutan