Xbox podsumowuje miniony tydzień. Najważniejsze wydarzenia w ciekawym wideo

News
444V
Xbox podsumowuje miniony tydzień. Najważniejsze wydarzenia w ciekawym wideo
Kajetan Węsierski | 21.02.2021, 08:30

Jak co tydzień, ekipa z Xbox Wire postanowiła zebrać najważniejsze informacje ze świata gier i wrzucić je do obszernego materiału wideo - w formie zbiorczego porównania. 

Nadchodzący tydzień w świecie Xboksa może być naprawdę ciekawy - wystarczy spojrzeć na liczbę nowych gier, które zadebiutują. I choć będą to głównie produkcje mniejsze i niezależne, to fakt, że będzie ich prawie 20, może napawać optymizmem. Cóż - na pewno będzie lepiej niż w ubiegłych dniach. Wtedy bowiem dostaliśmy zaledwie kilka premier i to głównie nijakich. 

Nie oznacza to jednak, że w segmencie branży gier Microsoftu dzieje się mało. Miniony tydzień był naprawdę interesujący, co oczywiście podsumowała ekipa z Xbox Wire w swoim cotygodniowym "This Week on Xbox". Jeśli więc ominęły Was najważniejsze doniesienia, jeśli chodzi o konsole gigantów z Redmont, koniecznie poświęćcie kilkanaście minut na seans - na przykład do śniadania. 

A o czym wspominano? Jak zawsze nie brakuje informacji o najważniejszych premierach oraz aktualizacjach, a także informacji o ciekawych promocjach. Jedną z głośniejszych wiadomości była oczywiście ta o bezprzewodowym zestawie słuchawkowym do konsol nowej generacji, a także specjalnej akcji z usprawnieniem wczesnej kompatybilności poprzez boost FPS-ów. Zresztą, sprawdźcie sami! 

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/02/19/this-week-on-xbox-february-19-2021/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych