Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.02.2021 08:30
Valheim wysoka sprzedaż
1378V

Valheim ze świetną sprzedażą! Trzy miliony w mniej niż trzy tygodnie robią wrażenie

Wygląda na to, że tytuł od Iron Gate będzie pierwszą głośną produkcją tego roku, która pojawiła się znikąd i właściwie nikt nie spodziewał się takiego szału.

Valheim to ogromny i dość niespodziewany hit. Pozycja zadebiutowała na początku lutego i błyskawicznie okazało się, że ma spory potencjał. Przez wzgląd na fantastyczne zainteresowanie oraz zaangażowanie fanów, twórcy zobowiązali się do realizacji wielkich planów i ciągłego rozwijania gry. Cóż, nic w tym dziwnego, zaledwie cztery dni temu mogli świętować dwa miliony sprzedanych kopii.

A rozgłos gry zdaje się napędzać lawinowe nabywanie jej przez potencjalnych graczy. Wczoraj poinformowano, że liczba przekroczyła już trzy miliony, co jest wynikiem niesamowitym! Twórcy podziękowali fanom za przekroczenie tak robiącej wrażenie granicy, poprzez Twittera, podsumowując wszystko w krótkim zdaniu, że "nie ma słów, by wyrazić, co obecnie czują".

Survivalowy projekt błyskawicznie stał się prawdziwym hitem. Obecnie posiada ponad 60 000 recenzji na platformie Steam, wśród których zdecydowanie przeważają te skrajnie pozytywne. Plasuje go to na 78 miejscu. na liście 250 Najlepiej Ocenianych Gier Wszech Czasów, na platformie Valve. Co więcej, dzięki ostatnim tygodniom, jest obecnie na siódmym miejscu, jeśli chodzi o najczęściej pokazywane gry na Twitchu. Twórcy zdecydowanie mają co świętować!

Źródło: https://gamingbolt.com/valheim-sells-over-3-million-units

Tagi: Coffee Stain Publishing Iron Gate Valheim